один доданок дорівнює 10,5,що становить0,42 суми .Знайти другий доданок
- 25.09.2018 19:21
- Математика
Ответы и объяснения 2
10.5=0.42(10.5+х) 0.42х=10.5-0.42х10.5 0.42х=0.58х10.5 0.42х=6.09 х=6.09/0.42 х=14.5
- 26.09.2018 00:12