Площа прямокутного поля дорівнює 192 га, а довжина - 2400 м. Потрібно знайти ширину і периметр цього поля. ДЯКУЮ!!!
- 14.07.2018 02:27
- Математика
Ответы и объяснения 1
192га=1920000м2
1920000:2400=800м ширина поля
Р=2(2400+800)=2*3200=6400м периметр поля
- 14.07.2018 21:08