знайди частку і виконай перевірку множенням.
2310 : 6=
2905 :7
61 712 : 8=
67455 :5=
- 01.08.2018 20:11
- Математика
Ответы и объяснения 2
2310/6=385, проверка 385*6=2310
2905/7=415, проверка 415*7=2905
61712/8=7714, проверка 7714*8=61712
67455/5=13491, проверка 13491*5=67455
- 01.08.2018 22:09
1)2310:6=385
385*6=2310
2)2905:7=415
415*7=2905
3)61712:8=7714
7714*8=61712
4)67455:5=13491
13491*5=67455
- 03.08.2018 19:00