Для приготування бетону треба взяти 1 частину цементу, 2 частини піску і 4 частини щебеню. Скільки потрібно взяти окремо піску й щебеню, якщо є 8000 кг цементу?
- 02.09.2018 16:40
- Математика
Ответы и объяснения 2
Для приготування бетону треба взяти:
8000 кг -1 частиня цементу
8000*2=16000 (кг) - 2 частини піску
8000*4=32000 (кг) - 4 частини щебеню.
- 04.09.2018 09:05