Помідори розклали в три ящики:у перший-6 кг 400г,у другий-5 кг900г,у третій-6 кг 300г.Яка середня маса одного ящика? У магазині за два дні продали 24 кг цукерок "Ромашка". Першого дня продали 5 коробок,а другого -3 коробки.Скільки кілограмів цукерок продали окремо кожного дня,якщо маса коробок однакова?
- 08.08.2018 14:06
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)6кг400г+5кг900г+6кг300г=18кг600г9помідорів у трьох ящиках)
2)18кг600г/3=6кг200г ( середня маса ящика)
1)5+3=89(коробок)
2)24/8=3кг(маса 1 коробки)
3)3*5=15кг(продали першого дня)
4)3*3=9кг(продали другого дня)
- 09.08.2018 04:32