у родині 3 брата.кожний наступний брат удвічі молодший за попереднього,а разом їм 28 років.Скільки років кожному брату?
- 18.09.2018 21:51
- Математика
Ответы и объяснения 2
х-младшему брату
2х-среднему
2х*2- старшему
х+2х+2х*2=28
7х=28
х=28/4
х=4
4 года- младшему
2*4=8лет- среднему
2*4*2=16лет- старшему
- 20.09.2018 03:14
х---------вік молодшого брат
2х-------вік середнього брата
2х*2 або
4х-------вік старшого брата
х+2х+4х=28
7х=28
х=28:7
х=4 року молодшому братові
2*4=8 років середньому братові
2*4*2=16 або
4*4=16 років старшому братові.
- 20.09.2018 21:31