На трьох полицях стояло 640 книг. На першій і другій було 426 книг, а на другій і третій 397 книг. Скільки книг стояло на кожній полиці? Потрібно розв'язати задачу трьома діями.
- 04.08.2018 09:21
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)640-426=214книг-на третьей полке.
2)640-397=243книги-на первой полке.
3)426-243=183книги-на второй полке.
- 05.08.2018 10:54
1) 640 - 426 = 214 книг на 3 полке
2) 640 - 397 =243 книги на 1 полке
3) 640 - 214 - 243 = 183 книги на 2 полке
Проверка
243 + 183 + 214 = 640 книг
- 06.08.2018 16:50