Гральний кубик підкинули 1 раз .яка ймовірність того що: а)випаде парнне число. б)випаде число яке є дільником числа 6 в)випаде число більше від 4 г)випаде число7 д)випаде одне із чисел 1.2.3.4.5чи6?
- 20.09.2018 17:30
- Математика
Ответы и объяснения 1
на кубику числа выд 1 до 6,
кількість сприятливих подій 3 (їм відповідають три парні числа 2,4,6)
кількість всіх можливих подій 6 (випаде будь-яка грань)
імовірність випадання парного числа 3\6 або 1\2=0.5
б) кількість сприятливих подій 4 (їм відповідають дільники числа 6 : а саме 1, 2,3,6)
кількість всіх можливих подій 6
імовірність випадання числа яке є дільником 6 дорівнює 4/6=2/3
в) кількість сприятливих подій 2 (випаде число 5 або число 6 - числа які більші за 4)
кількість всіх можливих подій 6
імовірність 2/6=1/3
г) кількість сприятливих подій 0(неможлива подія)
імовірність 0
д) сприятливі події охоплюють всю множину можливих елементарних подій
імовірність 1
- 21.09.2018 03:16