Дүкенге 156 сызу жəне сурет альбомы əкелінді.8 буманың əркайсысында 12ден сурет альбомы бар,ал сызуға арналған альбом бумаға теңдей 4-ке бөлініп салынған.Əр бумада қанша сызуға арналған альбом болды?
- 15.07.2018 09:24
- Математика
Ответы и объяснения 1
Бір бумада 12 сурет альбомы болса, демек 8 бумада 8*12=96 сурет альбомы болған. Ал қалған 156-96=60 альбом- сызу альбомы. Сонда əр бумада 60/4=15 сызу альбомы болған.
- 16.07.2018 21:10