Турист мав пройти 27км.рано вранці він ішов 2год.зі швидкісьтю 5км/год., потім наступні 2год.-зі швидкістю 4км/год.,а решту шляху він пройшов за 3год. Яка була його швидкісьть на останньому відрізку шляху?
- 27.07.2018 08:56
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) скільки пройшов за перші 2 години?
2*5=10 км
2) скільки пройшов за другі 2 години?
2*4=8 км
3)скільки залишилось пройти?
27-10-8=9 км
4)яка швидкість на останноьму шляху?
9:3=3 км/час
- 28.07.2018 14:48