1.Яка маса натрій оксиду прореагує з фосфорVI оксидом масою 72г?
2.Яка маса ферум ІІІ оксиду прореагує із сулфур VI оксидом масою 12 г?
3.Яка маса купрум ІІ оксиду прореагує з хлоридною кислотою кількістю речовини 0,1 моль? ( ЧЕРЕз дано будь ласка)
- 10.02.2018 15:41
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано:
m (P2O5) = 72г
m (Na2O) - ?
P2O5⠀ +⠀ 3Na2O⠀ =⠀ 2Na3PO4
n=1моль⠀ n=3моль
М=142г/м⠀ M=62г/м
1) n (P2O5) = 72/142 = 0,5моль
2) n (Na2O) = 0,5*3/1 = 1,5моль
3) m (Na2O) = 1,5*62 = 93г
2:
Дано:
m (SO2) = 12г
m (Fe2O3) -?
3SO2⠀ +⠀ Fe2O3 = Fe2(SO3)3
n=3моль⠀ ⠀n=1моль
M=64г/м⠀ ⠀М=160г/м
1) n (SO2) = 12/64 = 0,1875моль
2) n (Fe2O3) = 0,1875моль*1/3 = 0,0625моль
3) m (Fe2O3) = 0,0625*160 = 10г
3:
Дано:
n (HCl) = 0,1моль
m (CuO) - ?
2HCl⠀ +⠀ CuO = CuCl2 + H2O
n=2моль⠀ ⠀n=1моль
M=36,5г/м⠀ M=80г/м
1) n (CuO) = 0,1*1/2 = 0,05моль
2) m (CuO) = 0,05*80 = 4г
©OAR
- 11.02.2018 07:28