Помогите пожалуйста!!! Напишіть рівняння реакцій між попарно взятими речовинами:
а) Натрій гідроксид й алюміній сульфат
б) Хром(||) нітрат і калій гідроксид
в) калій оксид і вода
г)купрум (||) нітрат і калій гідроксид
ґ) Натрій гідроксид і фосфор(v) оксид.
- 08.06.2017 01:40
- Химия
Ответы и объяснения 1
б) 3KOH + Cr(NO3)3 = 3KNO3 + Cr(OH)3 (с нитратом хрома II - интересно..)
в) K2O +H2O =2KOH
г) Сu(NО3)2 +2 КОН =Сu(ОН) 2 +2 КNО3
д) P2O5+6NaOH= 2Na3PO4+3H2O
- 09.06.2017 03:41