Складіть рівняння реакції горіння метанолу й обчисліть об'єм кисню(н.у) необхідний для спалювання метанолу кількість речовини 4 моль
- 18.08.2017 09:46
- Химия
Ответы и объяснения 1
4/2 = x/67.2;
x = (4*67.2)/2 = 134.4 л
- 20.08.2017 00:33