Обчислити об'єм сірчистого газу,що виділиться в результаті взаємодії сірки масою 9,6 г з киснем об'ємом 4,48 л
- 23.11.2017 10:34
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(S) =32x1 =32
V(O2)=22.4x 1 =22,4
V(SO2)=22.4x 1 =22,4
из уравнения видим 1 моль серы ---1 моль кисню---1 моль сірчистого газу
n=m/Mr
n(S)=9.6г/32г /моль =0.3моль
n(O2)=4,48л/22,4л\моль=0.2моль
Бачим, що серы в нас в избытке, значит сірчистого газ,що виділиться в результаті взаємодії розраховуэмо по кисню
v(SO2) =0.2 X22.4 =4.48Л---об'єм сірчистого газу,що виділиться в результаті взаємодії сірки масою 9,6 г з киснем об'ємом 4,48 л
- 24.11.2017 10:30