Помогите решить задачу:
Визначте, яку масу фосфору можна спалити в кисні об'ємом 11.2 л (н.y), якщо в утвореній сполуці фосфор має валентність (V)
- 13.05.2018 03:13
- Химия
Ответы и объяснения 1
V(O₂)=11,2 л
M(P)=31 г/моль
V₀=22,4 л/моль
за рівнянням реакції
m(P)/4M(P)=V(O₂)/5V₀
маса фосфору
m(P)=4M(P)V(O₂)/5V₀
m(P)=4*31*11,2/(5*22,4)=12,4 г
- 14.05.2018 19:01