Під час спалювання бутану С3Н8 масою 44 г утворилися вуглець масою 132 г і вода масою 72 г.Обчисліть масу кисню,що прореагував.
- 19.04.2017 12:47
- Химия
Ответы и объяснения 1
Складається пропорція: над C3H8 ставиш 44 (це тобі дано в умові) під 44 (атомна маса C3H8). Над 5O2 ставиш х (те що тобі подрібно найти) і під 5*16 (5 - коефіціент; 32 арелятів)
х=44*5*32/44=5*32=160г
- 20.04.2017 10:07