Скільки молекул міститься в 67,2л сірководню (H2S) за (н.у.)?Яка його маса.
- 21.01.2018 18:28
- Химия
Ответы и объяснения 1
n=V/Vm, где Vm - объем газа при н.у. = 22.4 (л/моль)
n=67.2/22.4=3 (моль)
m=n*M
M(H2S)=2*1+32=34(г/моль)
m=3*34=102 (г)
- 22.01.2018 09:16