Запишiть рiвняння реакцii з допомогою яких можна здiйснити перетворення:
AL--ALCL3--AL(OH)3--AL2O3--NAALO2
- 10.12.2017 19:15
- Химия
Ответы и объяснения 1
1.2Al+6HCl=2AlCl3+H2
2.AlCl3+3NaOH=Al(OH)3+3КCl
3.2Al(OH)3⇒ Al2O3 + 3H2O
4.2Al2O3+4NaOH=4NaAlO2+2H2O
- 11.12.2017 20:40