У реакції срібного дзеркала етаналь прореагував з оксидом срібла масою 116г.Врезультаті реакції утворилося срібло.Визначити масу срібла
- 12.07.2018 00:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
116/232=0.5
0.5/1=x/1
x=0.5
0.5*108=54 грамма
- 12.07.2018 00:30