ПОМОГИТЕ!!!!
В лаборатории аммиак получают взаимодействием аммоний хлорида с избытком кальций гидроксида. Вычислите массу полученного аммиака если потратили 107 г аммоний хлорида а массовая доля выхода аммиака = 90%.
на укр :
В лабораторії амоніак одержують взаємодією амоній хлориду з надлишком кальцій гідроксиду. Обчисліть масу отриманого аміаку якщо витратили 107 г амоній хлориду а масова частка виходу аміаку = 90%.
- 09.08.2018 14:36
- Химия
Ответы и объяснения 1
2NH4Cl+Ca(OH)2=2NH3+2H2O+CaCl2
2 моль 2 моль
n(NH4Cl)=107/53,5=2моль
m теоретическая(NH3)=2*17=34 г
m практическая(NH3)=34*0,9=30,6г
Ответ: m(NH3)=34*0,9=30,6г
- 01.01.1970 00:00