Елемент А утворює летку сполуку з Гідрогеном складу Н2А, у якій масова частка його становить 97.53%. Визначте молярну масу вищого оксиду цього елемнта.
- 04.09.2017 22:34
- Химия
Ответы и объяснения 2
Дано
W(A) = 97.53%
найти
H2A-?
Решение
97.53%=(А/1*2+А)*100%
95.53=100*А/(2+А)
2.47А=195.06
А=78.97
смотрим по таблице Менделеева это у нас селен Se
тогда формула высшего оксида выглядит так SeО3
Молярная масса (SeО3)=81g/mol
ответ 127 г/моль
- 05.09.2017 03:24
Дано:
ω(А) = 97,53%
ω(Н) = 2,47% (100%-97,53%)
Знайти:
Молярну масу вищого оксиду.
n(H):n(A)=2,47/1:97,53/х = 2:1
х=78,97 г
Знаходимо цей елемент по таблицi Менделээва, це Селен
Формула вищого оксиду SeO3
M(SeO3) = 127 г/моль
Biдповiдь: 127 г/моль
- 06.09.2017 13:33