Запишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення:Zn→ZnSO4→ZnCl2→Zn(OH)2→ZnO. Усі речовини назвіть.
- 19.09.2018 05:33
- Химия
Ответы и объяснения 1
Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2 (цинк, сульфатна кислт., цинк сульфат, водень)
H2SO4 + 2 HCL = ZnCL2 + H2O (сульфатна кислт.,хлоридна (соляна) кислт., хлорид цинку, вода)
ZnCl2 + NaOH =Zn(OH)2 + NaCl (хлорид цинку, гідроксид натрію, гідроксид цинку, хлорид натрію)
ZnOH2 ⇒ ZnO + H2 (гідроксид цину ⇒оксид цинку, водень).
- 20.09.2018 17:34