Яка маса осаду утвориться при взаємодії 160 г 10% розчину барій хлориду і сульфатної кислоти
- 10.10.2017 17:11
- Химия
Ответы и объяснения 2
m(ppa BaCL2) = 160 g
w(BaCL2) = 10%
--------------------------
m(BaSO4)-?
m(BaCl2) = 160*10% / 100% = 16g
BaCL2+H2SO4-->BaSO4+2HCL
M(BaCL2) = 208 g/mol
n(BaCL2) = m/M = 16/ 208= 0.077 mol
n(BaCL2) = n(BaSO4) = 0.077 mol
M(BaSO4)= 233 g/mol
m(BaSO4) = n*M = 0.077* 233 = 17.941 g
ответ 17.941 г
- 11.10.2017 10:31
m (BaCl2 p-p) = 160г
W (BaCl2) = 10% = 0.1
Найти:
m (BaSO4) - ?
Решение:
BaCl2 + H2SO4 = BaSO4 + 2HCl
m (BaCl2) = W (BaCl2) * m (BaCl2 p-p) = 0.1 * 160 = 16г
n (BaCl2) = m/M = 16 / 208 = 0.077 моль
n (BaSO4) = n (BaCl2) = 0.077 моль (по уравнению)
m (BaSO4) = n * M = 0.077 * 233 = 17.941г
Ответ: m (BaSO4) = 17.941г
- 12.10.2017 03:35