Обчислити об'єм ВУГЛЕКИСЛОГО газу необхідний для повного перетворення 37 г кальцій гідроксиду на кальцій карбонат
- 26.07.2017 07:40
- Химия
Ответы и объяснения 1
Х л 37 г
СО2 + Са(ОН)2 = СаСО3 + Н2О
n = 1 моль n = 1 моль
Vm=22,4 л/моль Mr = 74 г/моль
V = 22,4 л m = 74 г
Х л СО2 - 37 г Са(ОН)2
22,4 л СО2 - 74 г Са(ОН)2
V(CO2) = 22,4 * 37 / 74 = 11,2 л
- 27.07.2017 11:45