Напишiть рiвняння реакцiй ,за допомогою яких можна здiйснити такi перетворення : НСI- CuCI2- BaCI2-NaCI- AgCI
- 03.01.2018 19:57
- Химия
Ответы и объяснения 1
2HCl + Cu(OH)2 = CuCl2 + 2H2O
CuCl2 + Ba(NO3)2 = BaCl2 + Cu(NO3)2
BaCl2 + Na2SO4 = BaSO4 + 2NaCl
NaCl + AgNO3 = AgCl + NaNO3
- 04.01.2018 10:36