Напишіть структурні формули та назвіть їх за раціональною номенклатурою 1) 2-метил-3-гексин 2) 4-метил-2-гексин 3) 3-гептин 4) 3-метил-1-пентин
- 19.03.2018 11:01
- Химия
Ответы и объяснения 1
C H3- CH (CH3)- C - = C - CH2 - CH3
C H3- C - =C - CH(CH3) - CH2 - CH3
CH3 - CH2 - C - =C - C H2- CH2 - CH3
CH - = C - CH(CH3) - CH2 - CH3
- 20.03.2018 04:16