Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення:
KNO3=HNO3=NH4NO3=BA(NO3)2=AL(NO3)3
- 24.03.2018 00:43
- Химия
Ответы и объяснения 1
1)KNO3+H2SO4=HNO3+KHSO4
2)HNO3+NH3+H2O=NH4NO3+H2O
3)2NH4+Ba(OH)2=Ba(NO3)2+2NH3+2H2O
4)3Ba(NO3)2+Al2(SO4)3=2Al(NO3)3+3BaSO4
- 25.03.2018 14:27