Допоможіть написати хімічне перетворення
Ca-CaO-Ca(OH)2-Ca3(PO4)2-H3PO4-Na3Po4
- 03.07.2018 04:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
2Ca+ O2=2CaO
Ca0+H20=Сa(OH)2
3Ca(OH)2+2H3PO4=6H2O+Ca3(PO4)2
Ca3(PO4)2+2NaCl=2Na3PO4+3CaCl2
- 05.07.2018 00:46