Скільки грамів водню можна
добути, діючи хлоридною кислотою на 13
г цинку?ДУЖЕ ДЯКУЮ)
- 08.02.2018 15:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
Zn + 2HCl ---> ZnCl2 + H2
n(Zn) = 13 г / 65 г / моль = 0,2 моль
n(Zn) = n(H2) = 0,2 моль
m(H2) = 0,2 * 2 = 0,4 г
Ответ: 0,4 г.
- 09.02.2018 15:18