Ромб AMKP вписано в трикутник ABC так,що його сторони AM та AP лежать відповідно на сторонах AB та AC трикутника.AM= 4 см.AB=12 см.Знайти відрізок PC
- 11.06.2018 19:02
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ΔМВК подібний ΔРКС (за трьома відповідними кутами).
ВМ=12-4=7 см. ВМ/МК=РК/РС; 8/4=4/РС; РС=2 см.
- 13.06.2018 00:19