Площа трапеції дорівнює 24см квадратних, а її висота 4 см. Знайти основи трапеції,якщо вони відносяться як 1:5
- 23.07.2017 12:14
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
a + b = S : (1/2 * h)
a = x; b = 5x.
x + 5x = 24 : (1/2 * 4)
6x = 12
x = 12/6 = 2
5x = 5 * 2 = 10
Ответ: 2 см и 10 см.
- 24.07.2017 23:31