Точка S віддалена від усіх сторін правильного трикутника на корінь з 12 см, а від площини трикутника — на 3 см. Чому дорівнює сторона трикутника?г
- 08.10.2017 09:56
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ΔSОD. ОD²=SD²-ОS²=12-9=3; ОD=√3 см.
ОВ=2DО=2√3 см. ВD=ОD+ОВ=3√3 см.
ΔВСD. Нехай СD=х, лежить проти кута 30°. ВС=2СD=2х.
ВD²=ВС²-СD²=4х²-х²=3х².
3х²=(3√3)²=27,
х²=27/3=9; х=3. АС=2СD=6 см. АВ=ВС=АС=6 см.
- 09.10.2017 16:26