Допоможіть будь-ласка даю 60 балів!!
ДУЖЕ ПОТРІБНО
скільки кубічних метрів розчину піде на обштукатуровання спортзалу довжина якого дорівнює 42,5 м , ширина 12, 5 м висота 6,4 м. Зал має 22 вікна розміром 1,8 x 4,2м і двоє дверей розміром 3 x 4м. Товщина штукатурки береться в середньому 20мм
- 27.04.2018 05:18
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1,8 * 4,2 * 22 = 166,32 м² (площадь окон).
3 * 4 * 2 = 24 м² (площадь дверей).
704 – 166,32 – 24 = 513,68 м² (площадь стен).
513,68 * 0,02 = 10,2736 м² (объём раствора).
- 28.04.2018 18:34