Радіус кола, описаного навколо трикутника, дорівнює 10 см. Знайдіть сторону трикутника, яка лежить проти кута 30
- 25.08.2018 19:40
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2R = a/sin(∠A)
2*10 = a/sin(30°)
20 = a/(1/2)
10 = a
Ответ - 10 см
- 26.08.2018 22:20