У трикутнику ABC AB дорівнює 2см, AC дорівнює 2 корінь3 см, BC дорівнює 4см.
Знайдіть косинус кута B.
- 12.02.2018 01:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
(2√3)²=2²+4²-2·2·4·соsВ;
12=4+16-16соsВ;
16соsВ=20-12,
16соsВ=8,
соsВ=8/16=0,5.
- 13.02.2018 11:11