Точки A i B розміщені у одному півпросторі відносно площині альфа, точка С - в іншому. Площина альфа паралельна прямій АВ. Відрізки АС і ВС перетинають площину альфа АС в точку xy відповідно
а) обґрунтуйте взаємне розміщення прямих АВ і XY
б) обчисліть довжину відрізка АХ, якщо АВ= 5 см, XY = 3 см, СХ = 2 см
- 07.07.2017 02:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
б) трикутники АВС і ХУС подібні за трьома кутами, отже
ХУ/АВ=СХ/АС
АС=5*2/3=10/3
АХ=АС-СХ=10/3 - 2=4/3
- 08.07.2017 01:09