Знайти внутрішній кут при основі рівнобедненого трикутника. якщо зовнішній при вершині 130°
- 26.06.2018 08:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
β = 180 - 130 = 50°
И при основании два одинаковых угла α
α + α + β = 180
2α + β = 180
α = (180 - β)/2
α = 90 - β/2
α = 90 - 50/2 = 90 - 25 = 65°
- 27.06.2018 14:00