Відрізок АС і його середина В внаслідок переміщення переходять у відрізок А1С1 і точку В1 відповідно.Знайдить довжину відрізка А1С1 якщо АВ = 40 см
- 24.07.2017 22:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
AB = BC = 40(см) AC = 2AB = 80(см)
За властивістю переміщення відстань між точками зберігається, тому
AC = A₁C₁ = 80(см)
Відповідь: 80 см
- 25.07.2017 01:27