Площа трапеції дорівнює 30см квадратних одна з основ 9 см а висота 3 см. Знайдіть другу основу трапеції .
- 14.07.2018 23:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=0,5(9+х)·3,
0,5(9+х)·3=30,
(9+х)·3=30·2,
(9+х)·3=60,
9+х=60/3,
9+х=20,
х=20-9,
х=11.
- 15.07.2018 14:51