Трикутник ABC вписаний в коло так, що сторону AB видно з центра кола під кутом 100°, а сторону BC під кутом 140°. Знайдіть кути трикутника ABC
- 20.07.2018 14:36
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Кут А що лежить навпроти ВС=140/2=70
Кут В=180-50-70=60
- 21.07.2018 12:50