Сума внутрішніх кутів трикутника і одного з його зовнішніх кутів дорівнює 270градусів.Визначте кути трикутника якщо різниця його кутів не суміжних із зовнішнім дорівнює 20градусів.Дам 50 балов
- 16.07.2018 09:18
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
внешний в паре со своим смежным дают 180°
Т.е. сумма двух внутренних, не смежных с внешним равна 90°
a+b = 90
Их разность по условию 20°
a-b = 20
Сложим уравнения
2a = 110
a = 55°
b = 90-a = 35°
- 17.07.2018 21:21