Дано точки с(-3;1);D(1;4);E(2;2).Знайти скалярний добуток векторів CD І CE?
- 01.07.2018 05:05
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
CE = E-C = (2;2)-(-3;1) = (2+3;2-1) = (5;1)
CD·CE = 4*5 + 3*1 = 20 + 3 = 23
- 03.07.2018 00:32