Сторони паралелограма дорівнюють 30 см і 40 см,а висота,проведена до меншої сторони, - 10 см.Знайдіть другу висоту паралелограма
- 01.09.2018 21:35
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Обчислимо цю площу по іншому S=40·h, але S=300, 40h=300
h=300/40=30/4=7,5 см.
- 02.09.2018 07:02