Три кола попарно перетинаються з зовні. Радіус одного з кіл дорівнює 6 см. Відрізок що сполучає центри двох інших дорівнює 14 см. Знайти периметр трикутника вершини якого є центрами цих кіл.
- 15.06.2018 00:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Сторона 2=радіус 2+радіус3
Сторона 3=радіус 1+радіус 3
Радіус 1=6
Радіус 2+радіус3=14
Периметр=р1+р2+р2+р3+р1+р3=6+14+14+6=40
- 16.06.2018 12:03