При яких значеннях p вектори ( -5; p) і ( 2p; -10) будуть колінеарні
Пожаловаться
- 01.09.2018 10:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Вектори будуть колинеарни тоди и тильки тоди, коли йих координати пропорцийни, тобто
-5/2р=р/-10, тобто
-5*(-10)=2р*р
50=2р²
р²=25
р=5 або р=-5.
Видповидь: при р=5 або при р=-5.
-5/2р=р/-10, тобто
-5*(-10)=2р*р
50=2р²
р²=25
р=5 або р=-5.
Видповидь: при р=5 або при р=-5.
Пожаловаться
- 02.09.2018 17:50