Дано три точки А (1;0;1) В (-1;1;2) С (0;2;-1).Знайдіть точку D (x;y;z) якщо вектри АВ=СD
ВЕКТОРИ
- 18.12.2017 14:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Знайдемо координати вектора АВ.
АВ=(-1-1;1-0;2-1)=(-2;1;1).
Знайдемо координати вектора СД.
СД=(х-0;у-2;z+1)=(х;у-2;z+1).
Оскильки векторАВ=векторуСД, то йих координати ривни, тобто
(-2;1;1)=(х;у-2;z+1), звидси х=-2, у-2=1, z+1=1, тобто
х=-2, у=3, z=0.
Видповидь: D(-2;3;0).
- 19.12.2017 04:12