Середній зріст 10 баскетболістів ─ 192 см, а середній зріст дев'яти з них ─ 191 см. Який зріст десятого баскетболіста?
- 20.06.2017 09:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
191 * 9 = 1719 ( см ) суммарный возраст девяти
1920 - 1719 = 201 ( см )
Ответ 201 см
- 21.06.2017 15:56