Один із катетів прямокутного трикутника дорівнює √3. знайти другий катет цього трикутника якщо гіпотенуза дорівнює √7 см
- 16.01.2017 23:50
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
- 17.01.2017 03:54
а²=b²+c²
a=√7
b=√3
c²=a²-b²=(√7)²-(√3)²=7+3=10
c=√10
- 18.01.2017 07:40