Знайдіть на осі y точку рівновіддалену від точок А (-3;7;4) і В (2;-5;-1)
Пожаловаться
- 05.07.2018 17:07
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Координаты точки
М(0;а;0)
МА(-3;7-а;4) квадрат длины
9+(а-7)^2+16= а^2-14а+74
МВ(2;-а-5;-1) квадрат длины
4+(а+5)^2+1=а^2+10а+30
приравниваем
а^2-14а+74=а^2+10а+30
24а=44
а=11/6
М(0;11/6;0)
М(0;а;0)
МА(-3;7-а;4) квадрат длины
9+(а-7)^2+16= а^2-14а+74
МВ(2;-а-5;-1) квадрат длины
4+(а+5)^2+1=а^2+10а+30
приравниваем
а^2-14а+74=а^2+10а+30
24а=44
а=11/6
М(0;11/6;0)
Пожаловаться
- 06.07.2018 02:45