Виміри прямокутного паралелепіпеда дорівнюють 3см , 8 см і 3√(3). Знайдіть площу діагонального перерізу.
- 11.08.2018 20:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1.
диагональ основания прямоугольного параллелепипеда
b=3√3
S=√73*3√3=3√219, S=3*√219
2.
b=3
S=√91*3, S=3√91
3.
b=8
S=6*8, S=48
- 12.08.2018 09:01